Projelerimiz

 

Make a Donation
22k Trees Planted. 9k to Go!

Saving Our Forests

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.
350 Windmills Funded. 27 to Go!

Renewable Energy Campaign

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.
Make a Donation

Ofisimiz ve İmalat Alanımız

Mühendislik ve Tasarım ekibimizin kullandığı ofisimiz ofisimiz, İzmir Yenişehir Ticaret Merkezi içerisinde bulunmaktadır.
Aynı zamanda 800m2 Sasalı Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan imalat atölyemizi, makina imalatı ve montajını yapmak üzere kullanmaktayız. Aynı zamanda imalat atölyemizde, konvansiyonel talaşlı işleme makinaları ve CNC işleme tezgahları ile fikstür ve aparat imalatı yapmaktadır.
Özel ölçüm ve kontrol fikstürleri için, kumlama ve hassas taşlama imalatı konusunda uzman, fabrikası Kocaeli’de bulunan bir partner firması ile sürekli olarak çalışmaktayız.

Yeteneklerimiz

Tasarım

Ekonomik ve sağlam makina tasarımı için; Kapasite, operatör ergonomisi, makina bakımı, üretilebilirliği ve montajlanabilirliği açılarından değerlendirilmektedir.

İmalat & Montaj

Kullanım amacına göre tasarlanmış makinaya özgü tüm ekipmanlar, gereken hassasiyet ve toleranslarda, talaşlı imalat ve ısıl işlem imalat teknolojileri ile üretilmektedir.

Devreye Alma

Müşteri ve proses beklentileri karşılanacak şekilde, makinanın beklenen performansa ulaşması için mekanik ve otomasyon ekipleri devreye alma çalışması yapmaktadır.

Otomasyon

Tam otomasyonlu makinalar üzerinde hatasızlaştırma süreçlerini tecrübe etmiş yazılımcılarımız ile, işin zaman planı ve gerekliliklerine uygun projeler yapmaktayız

Our Office and Manufacturing Plant

We share the same office with Norm Sport and Norm Space Frame, a family company that has been operating in the construction field for more than 20 years, and benefit from the long-standing institutionalism of them. Our office is in İzmir Yenisehir Trade Center. Our office, which is used by our engineering and design team, enables us to hold business meetings with our suppliers and customers

Our manufacturing workshop is in Sasali Industrial Area. We manufacture and install the machines in this field. In addition, we work with partner companies in Bornova and Yenisehir in Izmir, with conventional tooling machines and CNC machining machines.

İş Ortaklarımız

Bizimle İletişime Geçin

9 + 15 =